O mnie

Zawsze miałem szczęście do ludzi. Na swojej drodze poznaje wspaniałe osoby oraz ekspertów w swoich dziedzinach. Nazywam ich towarzyszami podróży, ponieważ biznes to wspaniała podróż.

Dzięki temu zbudowałem zwycięskie zespoły, a najlepsi towarzysze zostają moimi wspólnikami i wchodzą do zarządów firm.

Wykreowałem kilkudziesięciu milionerów zaczynających od zera, a zazwyczaj od długów. Współpracowało i nadal współpracuje ze mną prawie 100 000 osób z wielu krajów na świecie.

Jednym z moich kilku życiowych celi jest inspirowanie ludzi do działania, do bycia skutecznymi przedsiębiorcami, co stwarza im nieograniczone możliwości.

Dokonuję wielu inwestycji w unikatowe projekty globalne. Ważne jest to, abym poznał i zrozumiał produkt oraz branże, w których mogę skoncentrować swoje siły, a dzięki temu mogę pomóc.

Skoncentrowałem się na usługach cyfrowych, ponieważ widzę w tym przyszłość. Istotne jest dla mnie to, aby produkt rozwiązywał realne problemy na świecie i był ekologiczny.

Jako Anioł Biznesu wnoszę do biznesu dużo więcej niż tylko pieniądze. Między innymi są to moje kontakty – które otwierają wiele drzwi, jest to mój kompetentny zespół – który potrafi zorganizować każdą firmę. Jest to mentoring i coaching przedsiębiorcy – który przysłowiowo poprowadzi za rękę w drodze do celu, są to księgowi, prawnicy do zadań specjalnych – którzy zabezpieczą nasze przedsięwzięcia.