If our roads will cross one day it won’t be a coincidence

Daniel Kubach to poważny przedsiębiorca i zaufany partner w biznesie. Współpracujemy od wielu lat - zawsze z powodzeniem i zadowoleniem wszystkich stron. Często są to projekty nowatorskie, a swymi biznesowymi wizjami wciąż mnie pozytywnie zaskakuje. Teraz się koncentrujemy na rynkach zagranicznych. I to nie jest nasze ostatnie słowo, to wciąż dopiero początek.
Prezes Polskiego komitetu Sportów Nieolimpijskich
Mec. Tomasz Dauerman

Daniel Kubach to osoba, która wniosła bardzo dużo w moje życie i organizację Klub Przedsiębiorczości, którą z sukcesem rozwijam od wielu lat. Daniel to przykład osoby sukcesu, która swoim zaangażowaniem, kreatywnością i sposobem myślenia na globalną skalę bardzo pozytywnie wpływa na zmianę życia tysięcy ludzi na świecie. Współpraca z Danielem to ogromna przyjemność, poza sferą biznesową, jestem ogromnie wdzięczny za naszą prywatną relacje.

Adam Przemyk
Vice Prezes Klubu Przedsiębiorczości

To prawdziwy pasjonat biznesu, coach, który pomaga innym w urzeczywistnianiu ich wizji. Konsekwentnie dostarcza wyjątkową wartość w biznesach, które tworzy. Przekracza oczekiwania rynku na całym świecie śmiało wkraczając w błękitny ocean.
Bardzo cenię sobie nasze relacje oraz z optymizmem patrzę na naszą współpracę w przyszłości.

Daniel Konieczny
Współwłaściciel YourFitWay, Public Speaker Mentor i Results Coach

Daniel nieustannie inwestuje w swój rozwój, posiada wszystkie cechy prawdziwego lidera: przyciąga ludzi do siebie, dzieli się wiedzą, ma wyczucie rynku, potrafi właściwie delegować zadania, skutecznie tworzy turkusowe przedsiębiorstwa. Jednak największe wrażenie na mnie robi jego inteligencja emocjonalna, którą widać przy wyzwaniach jakie towarzyszą przy prowadzeniu tak licznych inicjatyw biznesowych w Polsce i na świecie.

Mirosław Mańkiewicz
Prezes Zarządu S7Health
Daniel ma charyzmę i determinację, które pozwalają mu osiągać sukces za sukcesem. A na to jak zaraża innych swoją pasją z zazdrością patrzy niejeden COVID.
Marek Zmysłowski
Autor książki - Goniąc czarne jednorożce

Niewiele spotyka się osób obdarzonych tak silnym genem przedsiębiorcy. Daniel jest niespokojnym duchem, mimo, że osiągnął już wiele i to w młodym wieku, wciąż jest głodny sukcesu i nowej wiedzy, wciąż wyznacza sobie jeszcze bardziej ambitne cele. Cechuje go niespotykany optymizm i wiara w siebie, a przy tym nie jest pozbawiony realizmu, potrafi celnie i krytycznie ocenić rzeczywistość. To rzadkie połączenie cech, pozornie sprzecznych. Wizjoner ze szczyptą realizmu…

Adam Ubertowski
Prezes Zarządu Soulinvest Sp. z o.o.
Arrow Left
Arrow Right